Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Krośnieńskiej

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

List gratulacyjny z okazji 65-lecia Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krośnie

Email Drukuj PDF
(2 głosów, średnia ocena: 5.00 na 5)

 

STOWARZYSZENIE MIŁOŚNIKÓW
ZIEMI KROŚNIEŃSKIEJ
ZARZĄD GŁÓWNY W KROŚNIE
Krosno, 14 marca 2012 roku

 

 

 

 

 

 

Pani Dyrektor
Mgr Janina Pernal
Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka
w Krośnie

 

 

Szanowna Pani,

w imieniu Zarządu Głównego Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Krośnieńskiej w Krośnie serdecznie dziękuję za zaproszenie naszej korporacji na uroczystości jubileuszowe z okazji 65. rocznicy powołania Biblioteki w naszym mieście. Owoców działalności Waszej szacownej Instytucji, tak potrzebnej, twórczej i aktywnej w swej działalności na rzecz środowiska, nie sposób nie docenić czy zauważyć. Zwłaszcza regionaliści, których reprezentuję, żywotnie zainteresowani przeszłością i aktualiami z życia naszej "małej ojczyzny", wielokrotnie z satysfakcją realizowali w niej swe cele poznawcze i zaspokajali głód wiadomości. Korzystali bowiem z bogatych zbiorów i zasobów Pedagogicznej Książnicy oraz nieodzownego i zawsze pomocnego wsparcia czy uczynnej pomocy kadr osobowych, obsługujących pracę Biblioteki. Pragnę podkreślić, że jubileuszowe spotkanie, które daje sposobność zapoznania się z Waszym bogatym dorobkiem, winno także służyć wyraźnemu podkreśleniu wszystkich faktów pozytywnych i sukcesów. Winno też być zachętą dla pracowników do dalszej wytężonej pracy.
Wyniki przez Was osiągnięte na przestrzeni długich lat służebnej działalności stanowią bezcenną wartość dla Krosna i południowych rejonów województwa podkarpackiego. Osiągnięcia Biblioteki budzą szacunek także w powszechnym odczuciu członków i działaczy naszego Stowarzyszenia, a dowodem są zawsze życzliwe głosy i opinie. Z satysfakcją podkreślając bogate i cenne efekty długoletniego trudu, w tej ważnej, uroczystej i radosnej chwili, którą przeżywacie, w imieniu Zarządu Głównego Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Krośnieńskiej składam Pani Dyrektor, i na Jej ręce dla wszystkich osób zatrudnionych, najserdeczniejsze gratulacje.
Przekazując najlepsze myśli z upominkiem w postaci ostatnio wydanej przez nas książki, proszę przyjąć od Zarządu Głównego organizacji szczere życzenia dalszego rozwoju Biblioteki i satysfakcjonującej działalności w realizacji jej zamierzeń statutowych. Życzę też owocnej współpracy z naszym Stowarzyszeniem, które w roku 2013 zaakcentuje 55. rocznicę swego istnienia.
Z wyrazami szacunku i poważania

Prezes ZG SMZK
Wanda Belcik
Fotorelacja z uroczystości:
Fotografował: Ryszard Krzywda

01 04 05 06 07 08 09 11 12 13 14 15 16 18 19 20 21 22


 

 

 
Autorem tego artykułu jest Wanda Belcik

Zobacz inne artykuły tego autora >>

Aby dodawać komentarze musisz się uprzednio zalogować!

Lista artykułów

Mapa burzowa

Mapa burzowa Polski
kliknij mapę

Prognoza na najbliższe 10 dni >>

Uwaga

Uprzejmie proszę, by wszelkie uwagi dot.
- zawartości witryny,
- zauważonych braków
- pomysłów itp.,
nadsyłać do mnie za pośrednictwem
menu KONTAKT lub na adres
tadeusz@smzk.org

Dziękuję! :-) Administrator witryny


sideBar