Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Krośnieńskiej

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Konkurs recytatorski poezji Jana Zycha
JZych.png  
# Tytuł artykułu Data Autor Odsłony
1 Z Poetą pod rękę - po jesiennej Komborni, po Korczynie… czwartek, 24 października 2019 Tadeusz Łopatkiewicz 3156
2 Przesłuchania w ramach V Konkursu recytatorskiego poezji Jana Zycha poniedziałek, 14 października 2019 Tadeusz Łopatkiewicz 2356
3 Zaproszenie na V Konkurs recytatorski poezji Jana Zycha wtorek, 27 sierpnia 2019 Zarząd Główny SMZK 2136
4 Zychowo i konkursowo… Relacja z IV Konkursu recytatorskiego poezji Jana Zycha czwartek, 25 października 2018 Tadeusz Łopatkiewicz 3187
5 Przesłuchania w ramach IV Konkursu recytatorskiego poezji Jana Zycha czwartek, 18 października 2018 Tadeusz Łopatkiewicz 2229
6 Zaproszenie na IV Konkurs recytatorski poezji Jana Zycha czwartek, 30 sierpnia 2018 Zarząd Główny SMZK 2298
7 Audycja "Jana Zycha światy bliskie i dalekie" środa, 27 grudnia 2017 Renata Machnik PRRz 1703
8 Poetycki początek jesieni. Relacja z III Konkursu recytatorskiego poezji Jana Zycha środa, 25 października 2017 Tadeusz Łopatkiewicz 3756
9 Przesłuchania w ramach III Konkursu recytatorskiego poezji Jana Zycha wtorek, 17 października 2017 Tadeusz Łopatkiewicz 2421
10 Zaproszenie na III Konkurs recytatorski poezji Jana Zycha czwartek, 07 września 2017 Zarząd Główny SMZK 2691
11 Poetyckie święto w Korczynie. Relacja z II Konkursu recytatorskiego poezji Jana Zycha środa, 19 października 2016 Tadeusz Łopatkiewicz 3652
12 Przesłuchania w ramach II Konkursu recytatorskiego poezji Jana Zycha środa, 12 października 2016 Tadeusz Łopatkiewicz 2867
13 Zaproszenie na II Konkurs recytatorski poezji Jana Zycha czwartek, 08 września 2016 Zarząd Główny SMZK 3117
14 Święto poezji Jana Zycha - I Konkurs recytatorski czwartek, 28 maja 2015 Tadeusz Łopatkiewicz 5224
15 Przesłuchania w ramach I Konkursu recytatorskiego poezji Jana Zycha wtorek, 19 maja 2015 Zarząd Główny SMZK 3348
16 Zaproszenie na I Konkurs recytatorski poezji Jana Zycha piątek, 13 marca 2015 Zarząd Główny SMZK 3481
 

Lista artykułów

Nowości

  1. Relacja z wycieczki Koła SMZK w Korczynie do Stropkova - 20 sierpnia 2026
  2. Galeria wycieczki Koła SMZK w Korczynie do Stropkova - 20 sierpnia 2026
  3. "Wspomnienie postaci Bronisławy Betlej i Jej twórczości poetyckiej przez pryzmat pośmiertnego tomiku poezji "Krosno - wyłuskane z historii piękno" -  prelekcja Elżbiety Betlej - córki poetki 2 czerwca 2026
  4. "Stanisław Witkoś (1902 - 1982). Ludoznawca z ludu" - prelekcja dra Tadeusza Łopatkiewicza - 5 maja 2026
  5. Galeria promocji albumu Z. Więcka - 19 listopada 2025
  6. Spotkanie pamięci 2025 - 31 października 2025
  7. Relacja ze Spaceru historycznego po gminie Jedlicze - 27 września 2025
  8. Galeria Spaceru historycznego po gminie Jedlicze (tylko dla zalogowanych użytkowników)
  9. Spacer historyczny po gminie Jedlicze - 27 września 2025
  10. Relacja z wycieczki do Szydłowa i Ujazdu - 2 sierpnia 2025
  11. Galeria fotograficzna wycieczki do Szydłowa i Ujazdu - 2 sierpnia 2025 (tylko dla zalogowanych użytkowników)
  12. Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Oddziału Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Krośnieńskiej w Krakowie - 6 maja 2025
  13. Galeria fotograficzna promocji albumu Zbigniewa Więcka (tylko dla zalogowanych użytkowników)
  14. Promocja książki Zdzisława Gila "Refleksje konserwatora zabytków" - 26 czerwca 2024
  15. "Z zagadnień najstarszej ikonografii niezachowanych kościołów drewnianych Małopolski Południowej" - wykład dra T. Łopatkiewicza - 15 maja 2024
  16. Jubileusz 50-lecia działalności Oddziału Krakowskiego Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Krośnieńskiej - 3 października 2023
  17. Wywiad Doroty Suwalskiej z Tadeuszem Łopatkiewiczem o SMZK - 14 lipca 2023
  18. Relacja z wykładu z okazji 65-lecia SMZK - 14 czerwca 2023
  19. Galeria fotograficzna wykładu „65 lat działalności SMZK” w obiektywie Joanny Łach
  20. Książka Tadeusza Łopatkiewicza dotycząca dziewiętnastowiecznych relacji konserwatorskich o zabytkach Krosna i powiatu
  21. Galeria Walnego Zebrania Sprawozdawczo-Wyborczego SMZK (tylko dla zalogowanych użytkowników)
  22. Relacja filmowa z uroczystej LXIII Sesji Rady Miasta Krosna z okazji Jubileuszu 60-lecia SMZK
  23. Relacja filmowa z referatu dr Tadeusza Łopatkiewicza - Prezesa ZG SMZK na uroczystej Sesji Rady Miasta Krosna z okazji Jubileuszu 60-lecia SMZK
  24. Relacja z Jubileuszu 45-lecia oddziału krakowskiego SMZK - 2 października 2018
  25. Relacja z 45. Spotkania "Na rodzinnej ziemi - Zamek Kamieniec 2018" - 23 września 2018
  26. Uroczysta LXIII Sesja Rady Miasta inaugurująca uroczystości jubileuszu 60-lecia SMZK - 22 września 2018
  27. Promocja VIII tomu Studiów krośnieńskich - 22 września 2018
  28. Wernisaż wystawy "Publikacje książkowe członków SMZK" - 22 września 2018
  29. Władze Stowarzyszenia w XVIII kadencji (2022-2025)
  30. Archiwum newsletterów
  31. Archiwum Aktualności SMZK
Galeria fotograficzna Walnego Zebrania Sprawozdawczo-Wyborczego SMZK - 23 września 2017

Mapa burzowa

Mapa burzowa Polski
kliknij mapę

Prognoza na najbliższe 10 dni >>

Uwaga

Uprzejmie proszę, by wszelkie uwagi dot.
- zawartości witryny,
- zauważonych braków
- pomysłów itp.,
nadsyłać do mnie za pośrednictwem
menu KONTAKT lub na adres
tadeusz@smzk.org

Dziękuję! :-) Administrator witryny


sideBar