Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Krośnieńskiej

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Władze Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Krośnieńskiej w półwieczu

Email Drukuj PDF
(13 głosów, średnia ocena: 4.92 na 5)
SMZK Zasłużeni działacze Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Krośnieńskiej (od lewej): Józef Barud, Antoni Bal, Andrzej Kosiek, Adam Filepowicz, Józef Liniewski, Marian Terlecki, Irena Okólska, Jadwiga Kądzielewska, Władysław Niepokój, Krystyna Sukiennik, Stanisław Kochanek - karykatura Stanisława Kochanka. Zob. T. Łopatkiewicz, Karykatury z teki Stanisława Kochanka. »Podkarpacie« 1970-1973, Krosno 2011, s. 182-183

Członkowie władz Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Krośnieńskiej
w półwieczu


I KADENCJA
12 października 1958 - 31 stycznia 1967
Zarząd
1. Stanisław Chrzanowski - przewodniczący (do 8 XII 1959), 2. Józef Kucza - I z-ca przewodniczącego, 3. Franciszek Kraus - II z-ca przewodniczącego (od 9 XII 1959 - przewodniczący), 4. Adam Filepowicz - sekretarz, 5. Stanisław Guzik - skarbnik;
członkowie: 6. Antoni Bal, 7. Bronisław Basza, 8. Władysław Niepokój, 9. Franciszek Półchłopek, 10. Stanisław Wais
II KADENCJA
31 stycznia 1967 - 3 czerwca 1973
Zarząd
1. Franciszek Kraus - przewodniczący, 2. Helena Kasprzyk - I z-ca przewodniczącego, 3. Władysław Stronczak - II z-ca przewodniczącego, 4. Zdzisław Łopatkiewicz - sekretarz, 5. Stanisław Guzik - skarbnik;
członkowie: 6. Antoni Bal, 7. Zdzisław Czarnowski, 8. Adam Filepowicz, 9. Adolf Marczak, 10. Władysław Niepokój, 11. Franciszek Sulimowski, 12. Jan Szelc, 13. Marian Terlecki

Komisja Rewizyjna
1. Barbara Krzyżanowska - przewodnicząca; członkowie: 2. Kazimierz Kolanko, 3. Władysław Paczosa, 4. Karol Stanok
III KADENCJA
3 czerwca 1973 - 26 maja 1977
Zarząd
1. Franciszek Kraus - przewodniczący, 2. Emil Michna - I z-ca przewodniczącego, 3. Andrzej Kosiek - II z-ca przewodniczącego, 4. Zdzisław Łopatkiewicz - sekretarz, 5. Alfred Trybus - skarbnik;
członkowie: 6. Józef Barud, 7. Zdzisław Czarnowski, 8. Władysław Dubis, 9. Adam Filepowicz, 10. Stanisław Kochanek, 11. Adolf Marczak, 12. Irena Okólska, 13. Roman Piotrowski, 14. Marian Terlecki, 15. Józef Wojnar (Kraków)

Komisja Rewizyjna
1. Wincenty Trzemżalski - przewodniczący, 2. Wincenty Grajewski - z-ca przewodniczącego, 3. Jan Marczak - sekretarz; członkowie: 4. Władysław Wójtowicz, 5. Stanisław Steliga

IV KADENCJA
26 maja 1977 - 29 marca 1981
Zarząd
Prezydium: 1. Franciszek Kraus - prezes, 2. Andrzej Kosiek - I wiceprezes, 3. Kazimierz Górawski - II wiceprezes, 4. Zdzisław Łopatkiewicz - sekretarz, 5. Zdzisław Czarnowski - skarbnik, 6. Roman Cetnarowicz (Kraków) - członek, 7. Michał Drozdowicz (Warszawa, † 27 IX 1979) - członek, 8. Helena Pleban - członek; 9. Józef Słyś - członek;
członkowie Zarządu: 10. Józef Barud, 11. Tadeusz Bilewicz (Warszawa), 12. Władysław Chajec, 13. Władysław Dubis, 14. Adam Filepowicz, 15. Stanisław Jamroga (Kraków), 16. Stanisław Kochanek, 17. Adam Kolendowski, 18. Andrzej Kołder, 19. Józef Kusiba, 20. Adolf Marczak, 21. Irena Okólska, 22. Roman Piotrowski, 23. Marian Terlecki

Komisja Rewizyjna
1. Wincenty Trzemżalski († 29 III 1980) - przewodniczący, 2. Stanisław Steliga - z-ca przewodniczącego, 3. Józef Szymbara - sekretarz; członkowie: 4. Jan Marczak, 5. Władysław Paczosa († 3 XI 1977)

V KADENCJA
29 marca 1981 - 12 lutego 1984
Zarząd
Prezydium: 1. Franciszek Kraus - prezes († 20 IX 1983), 2. Józef Kusiba - I wiceprezes, 3. Władysław Chajec - II wiceprezes, 4. Zdzisław Łopatkiewicz - sekretarz, 5. Zdzisław Czarnowski - skarbnik († 7 IV 1982), 6. Władysław Dubis - członek, 7. Kazimierz Gorczyca (Warszawa) - członek, 8. Marian Terlecki - członek, 9. Józef Wojnar (Kraków) - członek;
członkowie Zarządu: 10. Józef Barud, 11. Roman Cetnarowicz (Kraków), 12. Adam Filepowicz, 13. Zdzisław Gil, 14. Kazimierz Górawski, 15. Tadeusz Jewiarz, 16. Józef Kobla, 17. Stanisław Kochanek, 18. Adam Kolendowski, 19. Andrzej Kołder, 20. Andrzej Kosiek, 21. Jan Krzanowski, 22. Stanisław Lenik, 23. Adolf Marczak, 24. Irena Okólska, 25. Roman Piotrowski, 26. Jan Trznadel (Warszawa), 27. Aleksander Zgirski

Komisja Rewizyjna
1. Jan Buczyński - przewodniczący, 2. Jadwiga Cząstka - z-ca przewodniczącego, 3. Stanisława Wójcik - sekretarz; członkowie: 4. Józef Cisowski, 5. Stanisław Steliga

VI KADENCJA
12 lutego 1984 - 12 kwietnia 1987
Zarząd
Prezydium: 1. Jan Krzanowski - prezes († 9 XII 1984), 2. Marian Terlecki - I wiceprezes, 3. Józef Kusiba - II wice- prezes, 4. Władysław Chajec - III wiceprezes, 5. Zdzisław Łopatkiewicz - sekretarz, 6. Stanisława Wójcik - skarbnik; członkowie: 7. Władysław Dubis, 8. Zdzisław Gil, 9. Kazimierz Gorczyca (Warszawa), 10. Stanisław Jamroga (Kraków), 11. Adam Kolendowski, 12. Andrzej Kosiek, 13. Stanisław Steliga, 14. Marian Ziobro
członkowie Zarządu: 15. Józef Barud, 16. Roman Cetnarowicz (Kraków), 17. Adam Filepowicz, 18. Kazimierz Górawski, 19. Jan Grudysz, 20. Tadeusz Jewiarz, 21. Józef Kobla, 22. Stanisław Kochanek, 23. Stanisław Lenik, 24. Adolf Marczak, 25. Irena Okólska, 26. Roman Piotrowski, 27. Jan Trznadel (Warszawa)

Komisja Rewizyjna
1. Jan Buczyński - przewodniczący, 2. Stanisław Pomprowicz - z-ca przewodniczącego, 3. Eugeniusz Felchner - sekretarz; członkowie: 4. Józef Cisowski, 5. Adam Łosowski

VII KADENCJA
12 kwietnia 1987 - 7 października 1990
Zarząd Główny
Prezydium: 1. Adolf Marczak - prezes, 2. Józef Kusiba - I wiceprezes, 3. Marian Terlecki - II wice- prezes, 4. Zdzisław Łopatkiewicz - sekretarz, 5. Stanisława Wójcik - skarbnik;
członkowie: 6. Józef Barud († 1 IV 1990), 7. Władysław Chajec, 8. Władysław Dubis, 9. Zdzisław Gil, 10. Stanisław Jamroga (Kraków), 11. Tadeusz Jewiarz, 12. Andrzej Kosiek, 13. Adam Łosowski, 14. Irena Okólska, 15. Roman Piotrowski, 16. Zbigniew Piotrowski, 17. Stanisław Pomprowicz, 18. Stanisław Steliga, 19. Stanisław Szafran (Kraków), 20. Jan Trznadel (Warszawa), 21. Bogusław Wąsik, 22. Jerzy Wieloch, 23. Maria Winiarz (Warszawa), 24. Franciszek Wójtowicz, 25. Marian Ziobro

Komisja Rewizyjna
1. Jan Buczyński - przewodniczący, 2. Jan Pudło - z-ca przewodniczącego, 3. Eugeniusz Felchner - sekretarz; członkowie: 4. Bronisław Burek, 5. Stanisław Michał Spyra (Warszawa)
VIII KADENCJA
7 października 1990 - 25 kwietnia 1993
Zarząd Główny
Prezydium: 1. Adolf Marczak - prezes, 2. Marian Terlecki - I wiceprezes, 3. Andrzej Czuchra - II wice- prezes, 4. Zdzisław Łopatkiewicz - sekretarz, 5. Stanisława Wójcik - skarbnik († 5 II 1991), 6. Andrzej Kosiek - członek, 7. Józef Kusiba - członek;
członkowie ZG: 8. Władysław Chajec , 9. Zdzisław Gil, 10. Stanisław Jamroga (Kraków, † 25 VIII 1991), 11. Marek Jędrzejczyk, 12. Adam Łosowski († 6 I 1993), 13. Stefan Musiał, 14. Irena Okólska, 15. Stanisław Pąprowicz, 16. Stanisław Pomprowicz, 17. Andrzej Prugar, 18. Stanisław Steliga, 19. Stanisław Szafran (Kraków), 20. Jan Trznadel (Warszawa), 21. Maria Winiarz (Warszawa)

Komisja Rewizyjna
1. Jan Buczyński - przewodniczący, 2. Jan Pudło - z-ca przewodniczącego, 3. Bronisław Burek - sekretarz; członkowie: 4. Roman Cetnarowicz (Kraków), 5. Stanisław Michał Spyra (Warszawa)
IX KADENCJA
25 kwietnia 1993 - 21 września 1996
Zarząd Główny
Prezydium: 1. Adolf Marczak - prezes, 2. Marian Terlecki - I wiceprezes, 3. Andrzej Czuchra - II wice- prezes, 4. Zdzisław Łopatkiewicz - sekretarz, 5. Marek Jędrzejczyk - skarbnik, 6. Andrzej Kosiek - członek, 7. Józef Kusiba - członek, 8. Halina Tenerowicz - członek;
członkowie ZG: 9. Bronisław Burek, 10. Władysław Chajec, 11. Jan Czajkowski, 12. Zdzisław Gil, 13. Tadeusz Łopatkiewicz, 14. Stefan Musiał, 15. Kazimierz Oleś (Wrocław), 16. Stanisław Pomprowicz, 17. Andrzej Prugar, 18. Zygmunt Rygiel, 19. Stanisław Steliga, 20. Stanisław Szafran (Kraków), 21. Jan Trznadel (Warszawa), 22. Maria Winiarz (Warszawa), 23. Tadeusz Zborowski (Warszawa)

Komisja Rewizyjna
1. Jan Buczyński - przewodniczący, 2. Jan Pudło - z-ca przewodniczącego, 3. Weronika Łącka - sekretarz; członkowie: 4. Roman Cetnarowicz (Kraków), 5. Józef Mercik (Warszawa)
X KADENCJA
21 września 1996 - 25 września 1999
Zarząd Główny
Prezydium: 1. Adolf Marczak - prezes († 10 IX 1997), 2. Marian Terlecki - I wiceprezes, 3. Halina Tenerowicz - II wiceprezes, 4. Andrzej Kosiek - sekretarz, 5. Marek Jędrzejczyk - skarbnik, 6. Józef Kusiba - członek, 7. Helena Matusz - członek, 8. Zygmunt Rygiel - członek;
członkowie ZG: 9. Józef Bielański, 10. Stanisław Boczar, 11. Halina Chodorowska, 12. Jan Czajkowski, 13. Zdzisław Gil, 14. Tadeusz Łopatkiewicz, 15. Zdzisław Łopatkiewicz, 16. Stefan Musiał, 17. Kazimierz Oleś (Wrocław), 18. Alfred Ostafil (Warszawa), 19. Zbigniew Piotrowski, 20. Stanisław Pomprowicz, 21. Andrzej Prugar, 22. Stanisław Steliga, 23. Stanisław Szafran (Kraków), 24. Maciej Zborowski

Komisja Rewizyjna
1. Jan Buczyński - przewodniczący, 2. Jan Pudło - z-ca przewodniczącego, 3. Jerzy Wieloch - sekretarz, 4. Roman Cetnarowicz (Kraków) - członek, 5. Józef Mercik (Warszawa) - członek
XI KADENCJA
25 września 1999 - 28 września 2002
Zarząd Główny
Prezydium: 1. Marian Terlecki - prezes, 2. Stanisław Steliga - I wiceprezes, 3. Halina Tenerowicz - II wiceprezes, 4. Zbigniew Więcek - sekretarz, 5. Helena Matusz - skarbnik, 6. Zygmunt Rygiel - członek, 7. Maciej Zborowski - członek;
członkowie ZG: 8. Bronisława Betlej, 9. Józef Bielański, 10. Stanisław Boczar, 11. Helena Chodorowska, 12. Zdzisław Gil, 13. Julia Haniebnik (Kraków), 14. Marek Jędrzejczyk, 15. Józef Kusiba, 16. Tadeusz Łopatkiewicz, 17. Zdzisław Łopatkiewicz, 18. Stefan Musiał, 19. Kazimierz Oleś (Wrocław), 20. Stanisław Pomprowicz, 21. Andrzej Prugar, 22. Stanisław Szafran (Kraków), 23. Czesław Urbanik (Warszawa)

Komisja Rewizyjna
1. Jan Buczyński - przewodniczący, 2. Jan Pudło - z-ca przewodniczącego, 3. Jerzy Wieloch - sekretarz, 4. Roman Cetnarowicz (Kraków) - członek, Alfred Ostafil (Warszawa) - członek
XII KADENCJA
28 września 2002 - 1 października 2005
Zarząd Główny
Prezydium: 1. Marian Terlecki - prezes, 2. Stanisław Steliga - I wiceprezes, 3. Halina Tenerowicz - II wiceprezes, 4. Zbigniew Więcek - sekretarz, 5. Irena Farska - skarbnik, 6. Zygmunt Rygiel - członek, 7. Maciej Zborowski - członek;
członkowie ZG: 8. Bronisława Betlej, 9. Józef Bielański, 10. Stanisław Boczar, 11. Helena Chodorowska, 12. Zdzisław Gil, 13. Leon Ginalski (Lublin), 14. Julia Haniebnik (Kraków), 15. Marek Jędrzejczyk, 16. Adam Krzanowski, 17. Tadeusz Łopatkiewicz, 18. Zdzisław Łopatkiewicz, 19. Kazimierz Oleś (Wrocław, † 22 IV 2004), 20. Stanisław Pomprowicz, 21. Andrzej Prugar, 22. Jerzy Steciak, 23. Stanisław Szafran (Kraków), 24. Teresa Sznajder , 25. Czesław Urbanik (Warszawa)

Komisja Rewizyjna
1. Jan Buczyński - przewodniczący, 2. Fryderyk Węgrzyn - z-ca przewodniczącego, 3. Jan Pudło - sekretarz, 4. Roman Cetnarowicz (Kraków) - członek, 5. Jerzy Wieloch - członek
XIII KADENCJA
1 października 2005 - 28 września 2008
Zarząd Główny
Prezydium: 1. Marian Terlecki - prezes, 2. Stanisław Steliga - I wiceprezes, 3. Halina Tenerowicz - II wiceprezes, 4. Zbigniew Więcek - sekretarz, 5. Irena Farska - skarbnik, 6. Zygmunt Rygiel - członek († 19 IX 2008), 7. Maciej Zborowski - członek;
członkowie ZG: 8. Bronisława Betlej, 9. Józef Bielański, 10. Stanisław Boczar († 29 XII 2005), 11. Jan Buczyński († 26 VII 2008), 12. Helena Chodorowska, 13. Zdzisław Gil, 14. Leon Ginalski (Lublin), 15. Marek Jędrzejczyk, 16. Andrzej Kosiek, 17. Adam Krzanowski, 18. Tadeusz Łopatkiewicz, 19. Zdzisław Łopatkiewicz, 20. Alfred Ostafil (Warszawa), 21. Stanisław Pomprowicz, 22. Andrzej Prugar, 23. Jerzy Steciak, 24. Stanisław Szafran (Kraków), 25. Teresa Sznajder

Komisja Rewizyjna
1. Jan Pudło - przewodniczący, 2. Jerzy Wieloch - z-ca przewodniczącego, 3. Alfreda Staroń - sekretarz, 4. Czesław Urbanik (Warszawa) - członek, 5. Fryderyk Węgrzyn - członek († 3 XII 2007)

XIV KADENCJA
28 września 2008 -  25 września 2011
Zarząd Główny
Prezydium: 1. Marian Terlecki - prezes, 2. Stanisław Steliga - I wiceprezes, 3. Halina Tenerowicz - II wiceprezes, 4. Andrzej Kosiek - sekretarz, 5. Irena Farska - skarbnik († 5 VI 2009), Stanisław Lorens - skarbnik (od 19 VIII 2009), 6. Andrzej Prugar - członek, 7. Maciej Zborowski - członek;
członkowie ZG: 8. Wanda Belcik , 9. Bronisława Betlej, 10. Józef Bielański, 11. Krystyn Błażejowski, 12. Helena Chodorowska, 13. Mieczysław Fejkiel, 14. Zdzisław Fogielman, 15. Zdzisław Gil, 16. Leon Ginalski (Lublin), 17. Adam Krzanowski, 18. Stanisław Lorens (do 19 VIII 2009), 19. Jan Lusznia, 20. Tadeusz Łopatkiewicz, 21. Zdzisław Łopatkiewicz, 22. Alfred Ostafil (Warszawa), 23. Stanisław Pomprowicz, 24. Jerzy Steciak, 25. Stanisław Szafran (Kraków)

Komisja Rewizyjna
1. Teresa Sznajder - przewodnicząca, 2. Ewa Tomkiewicz - sekretarz, 3. Marek Jędrzejczyk - członek
 XV KADENCJA
25 września 2011 - 21 września 2014

Zarząd Główny
Prezydium: 1. Wanda Belcik - prezes, 2. Tadeusz Łopatkiewicz - I wiceprezes, 3. Halina Tenerowicz - II wiceprezes, 4. Andrzej Kosiek - sekretarz (do 29 IV 2013), Jan Kanty Lusznia - p.o. sekretarz (od 30 IV 2013) 5. Stanisław Lorens - skarbnik, 6. Andrzej Prugar - członek, 7. Maciej Zborowski - członek;

członkowie ZG: 8. Józef Bielański, 9. Krystyn Błażejowski, 10. Henryk Bogacz, 11. Alojzy Cabała, 12. Helena Chodorowska, 13. Mieczysław Fejkiel, 14. Zdzisław Gil, 15. Leon Ginalski (Lublin), 16. Adam Krzanowski, 17. Ryszard Krzywda, 18. Jan Kanty Lusznia (do 29 IV 2013), 19. Zdzisław Łopatkiewicz, 20. Alfred Ostafil (Warszawa), 21. Stanisław Pomprowicz, 22. Jerzy Steciak, 23.  Stanisław Szafran (Kraków), 24. Krzysztof Tenerowicz (Wrocław), 25. Marian Terlecki.

Komisja Rewizyjna
1. Teresa Sznajder - przewodnicząca, 2. Ewa Tomkiewicz - zastępca przewodniczącej, 3. Marek Jędrzejczyk - sekretarz


 XVI KADENCJA
22 września 2014 - 22 września 2017

Zarząd Główny
Prezydium: 1. Wanda Belcik - prezes, 2. Tadeusz Łopatkiewicz - I wiceprezes, 3. Halina Tenerowicz - II wiceprezes, 4. Jan Kanty Lusznia - sekretarz (do 2 IX 2015), Roman Klara - p.o. sekretarz (od 2 IX 2015), 5. Stanisław Lorens - skarbnik, 6. Andrzej Prugar - członek, 7. Maciej Zborowski - członek;

członkowie ZG: 8. Józef Bielański († 19 IX 2015), 9.Henryk Bogacz, 10. Alojzy Cabała, 11. Helena Chodorowska, 12. Mieczysław Fejkiel, 13. Zdzisław Gil, 14. Leon Ginalski (Lublin), 15. Piotr Grudysz, 16. Roman Klara, 17. Adam Krzanowski, 18. Ryszard Krzywda, 19. Zdzisław Łopatkiewicz, 20. Alfred Ostafil (Warszawa), 21. Barbara Pawlak, 22. Stanisław Solecki (Wrocław), 23. Jan Stachyrak (od 26.XI 2015) 24. Stanisław Szafran (Kraków), 25. Marian Terlecki, 26. Zbigniew Więcek

Komisja Rewizyjna
1. Teresa Sznajder - przewodnicząca, 2. Ewa Tomkiewicz - zastępca przewodniczącej, 3. Marek Jędrzejczyk - sekretarz


XVII KADENCJA
23 września 2017 -                     

Zarząd Główny
Prezydium: 1. Tadeusz Łopatkiewicz - prezes, 2. Henryk Bogacz - I wiceprezes, 3. Wanda Belcik - II wiceprezes, 4. Roman Klara - sekretarz, 5. Stanisław Lorens - skarbnik, 6. Andrzej Prugar - członek, 7. Maciej Zborowski - członek;
członkowie ZG: 8. Mieczysław Fejkiel, 9. Zdzisław Gil, 10. Leon Ginalski (Lublin), 11. Andrzej Gładysz (Wrocław), 12. Piotr Grudysz, 13. Halina Kudrykiewicz, 14. Elżbieta Leśniak, 15. Jan Kanty Lusznia, 16. Zdzisław Łopatkiewicz, 17. Barbara Pawlak,  18. Aldona Merska-Sroka, 19. Jan Stachyrak, 20. Stanisław Szafran (Kraków), 21. Marian Terlecki, 22. Ewa Tomkiewicz, 23. Krzysztof Urbanek, 24. Zbigniew Więcek

Komisja Rewizyjna
1. Marek Jędrzejczyk - przewodniczący, 2. Krystyna Surdej - zastępca przewodniczącego, 3. Jan Kielar - sekretarz


   
Ostatnia edycja: niedziela, 21 stycznia 2018 11:55  
Autorem tego artykułu jest Andrzej Kosiek, Marian Terlecki, Tadeusz Łopatkiewicz

Aby dodawać komentarze musisz się uprzednio zalogować!

Lista artykułów

Nowości

  1. "Wołyń - refleksje z podróży po Kresach" - II część prelekcji mgra inż. arch. Piotra Korpantego - 4 czerwca 2019
  2. Galeria fotograficzna udziału SMZK w Dniach Krosna - 9 czerwca 2019
  3. Program wycieczki do Niebylca i okolic - 29 czerwca 2019
  4. Relacja z wycieczki do Biecza i Binarowej - 25 maja 2019
  5. Galeria wycieczki do Biecza i Binarowej - 25 maja 2019
  6. Relacja z wykładu dr Piotra Łopatkiewicza o nagrobku Jędrzejowskich w kościele franciszkańskimi w Krośnie
  7. Galeria wykładu dr Piotra Łopatkiewicza o nagrobku Jędrzejowskich w kościele franciszkańskim - 14 maja 2019
  8. "Wołyń - refleksje z podróży po Kresach" - referat mgr inż. arch. Piotra Korpantego - 7 maja 2019
  9. Sprawozdanie Zarządu Oddziału Krakowskiego SMZK z działalności w 2018 roku
  10. 10 lat witryny internetowej SMZK - 19 lutego 2019
  11. Relacja ze Spotkania Noworocznego - 8 lutego 2019
  12. Relacja z IV Konkursu recytatorskiego poezji Jana Zycha - 24 października 2018
  13. Relacja z Konferencji niepodległościowej
  14. Relacja filmowa z uroczystej LXIII Sesji Rady Miasta Krosna z okazji Jubileuszu 60-lecia SMZK
  15. Relacja filmowa z referatu dr Tadeusza Łopatkiewicza - Prezesa ZG SMZK na uroczystej Sesji Rady Miasta Krosna z okazji Jubileuszu 60-lecia SMZK
  16. Relacja z Jubileuszu 45-lecia oddziału krakowskiego SMZK - 2 października 2018
  17. Relacja z 45. Spotkania "Na rodzinnej ziemi - Zamek Kamieniec 2018" - 23 września 2018
  18. Uroczysta LXIII Sesja Rady Miasta inaugurująca uroczystości jubileuszu 60-lecia SMZK - 22 września 2018
  19. Promocja VIII tomu Studiów krośnieńskich - 22 września 2018
  20. Wernisaż wystawy "Publikacje książkowe członków SMZK" - 22 września 2018
  21. Władze Stowarzyszenia w XVII kadencji (2017-2020)
  22. Galeria fotograficzna Walnego Zebrania Sprawozdawczo-Wyborczego SMZK - 23 września 2017
  23. Archiwum newsletterów
  24. Archiwum Aktualności SMZK
Galeria fotograficzna Walnego Zebrania Sprawozdawczo-Wyborczego SMZK - 23 września 2017

Pogoda

Mapa burzowa

Mapa burzowa Polski
kliknij mapę

Prognoza na najbliższe 10 dni >>

Uwaga

Uprzejmie proszę, by wszelkie uwagi dot.
- zawartości witryny,
- zauważonych braków
- pomysłów itp.,
nadsyłać do mnie za pośrednictwem
menu KONTAKT lub na adres
tadeusz@smzk.org

Dziękuję! :-) Administrator witryny


sideBar